O nas

O Nas

Bar „Nad Stawem” to lokal malowniczo położony na północnym skraju Henrykowskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Białołęka. Któż z nas nie marzy o relaksie na zielonej trawce, wypadzie do lasu lub nad wodę.

Bar „Nad Stawem” to właśnie takie magiczne miejsce, gdzie jest las, woda, zieleń i dużo miejsca do czynnego wypoczynku.

Bar „Nad Stawem” to przede wszystkim najlepsza smażalnia ryb.

Dwa profesjonalne boiska do siatkówki plażowej zachęcają do organizowania meczy, a nawet turniejów. Pod dużą wiatą lub na rozległym terenie można organizować wspaniałe imprezy (imieniny, komunie, spotkania integracyjne itp.).

Wieczorami, przy ognisku w niepowtarzalnej atmosferze można upiec kiełbaskę i wypić piwo, posłuchać rechotania żab z pobliskiego stawu, a nawet śpiewu słowików i innych ptaków. Całości dopełnia stylowy, drewniany barek, gdzie amatorzy ryb mogą zajadać urozmaicone dania, nie tylko rybne, popijając dobrym piwem lub mocniejszymi trunkami.

Bardzo dobre położenie przy ul. Modlińskiej 342, sprawia, że dotarcie spacerem z pobliskich osiedli lub dojazd autobusami 511, 211, 723, 731, 741, N63 nie sprawia problemów. Dogodne godzimy otwarcia lokalu, codziennie od 12.00 dają możliwość zjedzenia wczesnego obiadu, jak również późnej kolacji.

 

 

ul. Modlińska 342, Warszawa