Wynajem terenu

Nasz teren do Waszej dyspozycji.
Wspólny czas spędzony na łonie natury bez konieczności dalekich podróży to ideał integracyjnego spotkania. No może niektórzy wolą nocne szaleństwo w klubach, ale dla tych którzy chcą dla swoich pracowników zorganizować rodzinny piknik, Bar Nad Stawem jest miejscem idealnym.
Bar Nad Stawem jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. Dojazd z centrum komunikacją miejską, taksówkami, Uberem czy rowerem to kilkanaście minut (rowerem trochę dłużej ;)). Do dyspozycji gości mamy duży parking oraz możliwość parkowania przed posesją.
Bar Nad Stawem to mnóstwo zielonego terenu, trzy profesjonalne boiska do piłki plażowej, dwa zadaszone namioty, place zabaw dla dzieci, ognisko oraz Park Linowy w naszym lesie.
Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie.

W tygodniu oferujemy wynajęcie samego stolika/ stolików, taka opcja gwarantuje miejsce siedzące oraz umożliwia wniesienie na teren Baru Nad Stawem swojego jedzenia oraz picia. Koszt tej opcji, to 15 pln od każdej uczestniczącej w przyjęciu osoby. Dzieci do lat 3 bawią się u nas za darmo. W zależności od potrzeb możemy zaoferować stoliki pod namiotami, wolnostojące w ogrodzie bądź stoliki na podeście pod żaglami. Opcja ta nie obowiązuje w weekendy.

Istnieje możliwość wynajęcia również konkretnej przestrzeni, tj. małego bądź dużego namiotu. W małym miejsc siedzących jest 24 a w dużym może usiąść do 40 osób.

W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

ul. Modlińska 342, Warszawa