Atrakcje

Place zabaw

Place zabaw

To są najważniejsze miejsca w naszym ogrodzie. Żeby nie było nudno przygotowaliśmy kilka różnych przestrzeni, by każdy znalazł coś dla siebie fajnego 🙂

Gdy dzieci bezpiecznie się bawią, rodzice mogą spokojnie odpocząć .

Znajdziecie u nas:

Dla najmłodszych i tych, którzy cenią sobie odrobinę spokoju, przygotowaliśmy kącik z książeczkami pod naszym Małym Namiotem.

Plac zabaw w wielkiej piaskownicy, z domkami i zjeżdżalniami. W upalne dni osłonięty jest cieniem pobliskich drzew, które dają dzieciom odrobinę wytchnienia od słońca. Ogrodzony jest niskim płotkiem, więc gdy dziecko bezpiecznie się tam bawi, rodzic może spokojnie obserwować to jedno wyjście bez obawy, że malec niezauważony przemieści się w bliżej nieokreślonym kierunku.

Tuż obok jest kolejny ogrodzony plac, tym razem z miękkim, kolorowym podłożem, które chroni małe kolanka i łokcie przed obtarciem. Na środku stoi duża konstrukcja do zjeżdżania i wspinania. Wokół czasem porozrzucane, a czasem dokładnie poukładane megaklocki. Dla komfortu dzieci na środku stoi wielki parasol a pod nim konstrukcja do siedzenia.

Dla chętnych mocnych wrażeń mamy kolorową i całkiem szybką karuzelę, w której siła odśrodkowa może nieźle zakręcić w głowie.

Na środku ogrodu jest kilkumetrowa drewniana konstrukcja do wspinania, zjeżdżania i bujania. Pomiędzy dwoma białymi wieżami są drewniane kładki do ćwiczenia równowagi, z białych domków można zejść schodkami, bądź zjechać po zjeżdżalni. Na górę można się wdrapać po wspinaczkowej ściance lub po bardzo dużych stopniach. Dla zmęczonych są dwa dolne domki i stoliczek z ławeczkami. Z boku konstrukcji są 3 kubełkowe huśtawki dla najmłodszych.

Za drzewkiem kryje się domek na nóżkach. Taki trochę domek na drzewie, tylko bez drzewa.

Starszaki mogę pobujać się na huśtawkach albo powspinać na stalowo-sznurowej konstrukcji.

Dla chętnych mocniejszych wrażeń (atrakcja dla dzieci ale też dla odważnych dorosłych) w naszym lesie swoją działalność rozpoczął Park Linowy Małego Podróżnika. Kilka tras, różne wysokości, sporo radości.

Park Linowy Małego Podróżnika
Park Linowy Małego Podróżnika

Starszaki mogą pograć w siatkówkę plażową na jednym z naszych 3 boisk.

W weekendy dla lubiących coś stworzyć mamy zajęcia z animatorką, która ma przygotowane farby, masę solną, kredki, rysowanki i wyklejanki. Sama jest tak kreatywna, że żadne dziecko przy niej się nie nudzi, a dodatkowo wzmocnione jej pozytywną opinią, prosi o wystawienie swoich prac w naszej galerii 😉

Hi, I’m image in a lightbox!
Bar Nad Stawem
ul. Modlińska 342, Warszawa